Hubení škůdců

Czechmate Pest Control - Hubení vos, jíného škodlivého hmyzu, potkanů, myší a dalších škůdců.
Czechmate Pest Control - Hubení vos, jíného škodlivého hmyzu, potkanů, myší a dalších škůdců.

Czechia

Hubení škůdců v České Republice

 

Czechmate Pest Control (Česká Republika) je pilotní projekt řízený a financovaný panem Martinem Kroupou, který je majitelem Czechmate Pest Control (Scotland) - firmy registrované ve Velké Británii, která hubí škůdce ůspěšně od roku 2013 v západním Skotsku. V naší skotské centrále se specializujeme na hubení a ochranu proti škodlivému hmyzu a hlodavcům. Při naší práci vycházíme z mnohaletých zkušeností v oboru desinsekce a deratizace, za použití nejmodernějších a bezpečných technologii a DD produktů. Mezi naše klienty patří velké i malé frmy a rovým dílem též ndividuální zákazníci a domácnosti.

Hubení vos v oblasti Plzen, Rokycany a Praha JZ

 

Ůčelem tohoto projektu je zmapování českého trhu v oblasti hubení škůdců. Cílem je poskytování kvalitních desinsekčních a deratizačních služeb českému zákazníkovi.

Ošetření vosího hnízda se zárukou na zahubení vos

Služba hubení vos je naší první vlaštovkou - zatím k dispozici pouze pro jednotlivé zákazníky a společnosti nacházející se na Plzensku, Rokycanech a JH Prahy. S využitím nejmodernější aplikační technologie a chemického přípravku, který je oficiálně schválený pro tento ůčel v České Republice náš technik může ůspěšně ošetřít každé vosí hnízdo, jakékoliv velikosti. až do maximální výše 9 metrů od země. Pevná cena této služy je 1250 kč pro jednotlivce a domácnosti, 2 000 kč pro firmy a organizace. Záruka na vyhubení Vašich vos je zdarma.

Helpline: 01294 689903 and +44  (0)7407 217880

Visit Czechmate Pest Control (Scotland)
 Czechmate Pest Control (Scotland) 

Privacy Policy and Cookies (Word)                                

Terms and Conditons

Czechmate Pest Control is a trading name of Martin Kroupa who is a sole trader, holder of BPCA / RSPH Level 2 Award in Pest Management pass 500/8797/6 issued by the Royal Society for Public Health.

 Czechmate (CZ) 

  • Wix Google+ page
  • Wix Facebook page
  • Twitter App Icon

 © 2013 - 20  Czechmate Pest Control | All rights reserved