Hubení škůdců

Czechmate Pest Control - Hubení vos, jíného škodlivého hmyzu, potkanů, myší a dalších škůdců.
Czechmate Pest Control - Hubení vos, jíného škodlivého hmyzu, potkanů, myší a dalších škůdců.

Czechia

Hubení škůdců v České Republice

 

Czechmate Pest Control (Česká Republika) je pilotní projekt řízený a financovaný panem Martinem Kroupou, který je majitelem Czechmate Pest Control (Scotland) - firmy registrované ve Velké Británii, která hubí škůdce ůspěšně od roku 2013 v západním Skotsku. V naší skotské centrále se specializujeme na hubení a ochranu proti škodlivému hmyzu a hlodavcům. Při naší práci vycházíme z mnohaletých zkušeností v oboru desinsekce a deratizace, za použití nejmodernějších a bezpečných technologii a DD produktů. Mezi naše klienty patří velké i malé frmy a rovým dílem též ndividuální zákazníci a domácnosti.

Hubení vos v oblasti Plzen, Rokycany a Praha JZ

 

Ůčelem tohoto projektu je zmapování českého trhu v oblasti hubení škůdců. Cílem je poskytování kvalitních desinsekčních a deratizačních služeb českému zákazníkovi.

Ošetření vosího hnízda se zárukou na zahubení vos

Služba hubení vos je naší první vlaštovkou - zatím k dispozici pouze pro jednotlivé zákazníky a společnosti nacházející se na Plzensku, Rokycanech a JH Prahy. S využitím nejmodernější aplikační technologie a chemického přípravku, který je oficiálně schválený pro tento ůčel v České Republice náš technik může ůspěšně ošetřít každé vosí hnízdo, jakékoliv velikosti. až do maximální výše 9 metrů od země. Pevná cena této služy je 1250 kč pro jednotlivce a domácnosti, 2 000 kč pro firmy a organizace. Záruka na vyhubení Vašich vos je zdarma.

Pest control helpline: 01294 689903 and +44 7407 217880

Visit Czechmate Pest Control (Scotland)
 Czechmate Pest Control (Scotland) 

Privacy Policy and Cookies (Word)                                

Terms and Conditons

Czechmate Pest Control, Czechmate Pest Control (Scotland), Czm8 and Czm8 Pest Control are trading names of Martin Kroupa who is a sole trader, holder of BPCA / RSPH Level 2 Award in Pest Management pass 500/8797/6 issued by the Royal Society for Public Health.

Czechmate (CZ) 

  • Wix Google+ page
  • Wix Facebook page
  • Twitter App Icon

 © 2013 - 21  Czechmate Pest Control | All rights reserved